Superbēbis

Māmiņu Kluba seriālā 'Superbēbis' piedalās Lienes Bērziņas ģimene

"Nu jau gandrīz mēnesi esam kopā ar savu meitiņu Līnu Grietu, kura ikdienas bauda laiku dodoties pastaigās pašos labākajos ratiņos un tādēļ nevaram nepateikties veikalam BabyVest par labajām emocijām un brīnišķīgo servisu, laikā, kad bijām savas meitiņas gaidībās!

Nevar noliegt, ka veikalu BabyVest izvēlējāmies, jo par to līdz šim bija dzirdētas labas atsauksmes. Pirmā ciemošanās veikalā arī mums atstāja patīkamu pēcgaršu, jo:

     -veikalā ir liels ratiņu klāsts un iespēja izvēlēties katra gaumei un maciņam atbilstošu bērniņa pirmo transportlīdzekli;

     -meitenes, kas strādā veikalā, māk gan izjaukt, gan salikt ratiņus no guļus uz sēdus stāvokli, nomainīt riepas, piestiprināt autosēdeklīšus un to visu vēl izstāstīt satrauktiem topošajiem vecākiem. Ja dodoties uz veikalu man bija maz saprašanas par to, kas ir tās lietas, kam tieši jāpievērš uzmanība izvēloties ratiņus, veikalā daudz kas kļuva skaidrs!

    - meitenes ļāva arī mums pašiem salikt un izjaukt ratiņus, kas bija ļoti svarīgi.

    - vēl veikalā ir ļoti plašas telpas, kas ļāva ar ratiņiem kārtīgi izbraukāties, lai saprastu, kuru ratu vadāmība ir vistīkamākā.

Grūtniecības laiks ir ārkārtīgi īpašs laiks topošajiem vecākiem, satraukumi par to vai viss izdarīts, vai visu paspēs un vēl par ārkārtīgi daudzām lietām - un ratiņi ir viens no uztraukumu iemesliem.. vai būs labi, vai laikā atsūtīs, ja nāksies pasūtīt, vai salabos, ja  salūzīs.. Uz visiem jautājumiem atbildes saņēmām gan esot veikalā uz vietas, gan ari zvanot, ja radās kādi jautājumi..

Tā kā - mūsu ģimene var pateikt lielu paldies visam BabyVest kolektīvam par patīkamiem mirkļiem ratiņu meklējumu laikā un pacietību, uzklausot un palīdzot!"

Liene

P.S. -   Ratiņi ripo lieliski ;)

P.S.S - Veikalā BabyVest atgriezāmies arī pēc tam - lai iegādātos autosēdeklīti, vannu un tās piederumus, kā arī dažādas rotaļlietas un bērnam nepieciešamos aksesuārus braucām iegādāties tiesi uz BabyVest veikalu!

TV3 raidījums "Māmiņu Klubs" Mātes dienā atklāja kārtējo seriālu raidījuma ietvaros "Superbēbis". Jaunā "Superbēbja" ģimene ir TV seja Liene Bērziņa ar vīru, uzņēmēju Kasparu Bērziņu, kas piekrituši dalīties ar savu vislielāko prieku - bērniņa gaidībām, dzemdībām un pieredzi auklēšanā.
"Es to izvēlējos, jo zinu, ka tas man var palīdzēt. Vienam pašam ir grūti tikt galā, īpaši ar tām emocijām, kas šajā brīdī ir - kāpj un krīt un asaras šķīst.. Māmiņu Kluba speciālisti man palīdz gan fiziski, gan emocionāli sagatavoties bērniņa piedzimšanai. Es esmu sekojusi līdzi arī iepriekšējiem Māmiņu kluba Superbēbjiem - tas ir jauks un nozīmīgs kopīgs piedzīvojums, ko varam pārdzīvot sekojot līdzi varoņu ģimenēm. Tas ir kaut kas tāds, ar ko ir jādalās vairāk. Tagad mūsu - Bērziņu kārta dalīties savā pieredzē, jo es zinu, ka tas palīdzēs ne tikai man, bet arī kādam citam. Es saku JĀ , jo man ļoti patīk Māmiņu Klubs un visas tās pozitīvās lietas, ko tas dara!", dalās starojošā, topošā māmiņa Liene Bērziņa.
Superbēbīša tētis, uzņēmējs Kaspars Bērziņš ir gatavs raidījumā rādīt piemēru: "Ja tētis nepiedalās pilnvērtīgi visā procesā līdz galam, tas, manuprāt, neder. Lai saprastu un izjustu, kas īsti ir bērns, ir jābūt līdzās - no gaidīšanas līdz dzemdībām un audzināšanai, tēvam ir jābūt visur klāt. Tad arī veidojas apziņa - tas ir tavs bērns!"
"Superbēbja" projektā vairāku gadu laikā jau kopā piedalījušās septiņas ģimenes, kas atklājušas TV skatītājiem savus ģimenes priekus gaidot un laižot pasaulē mazuļus.